معرفی خدمات آموزشی ویژه سازمانها:

معرفی لایتک:

آزمایشگاه یادگیری فناوری اطلاعات لایتک به منظور توسعه نیروی انسانی ماهر در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، دوره های آموزش تخصصی را برگزار می کند. این دوره ها به طور عمده شامل دوره های پیشرفته و تخصصی است که به منظور توسعه مهارت های لازم در بازار کار حرفه ای ارائه می شوند و علاوه بر آن برگزاری دوره های ویژه به صورت بسته های آموزشی در زمینه های تخصصی و برای بخش های ویژه ای از صنعت نیز از فعالیتهای موردنظر است.

معرفی خدمات آموزشی ویژه سازمانها:

لایتک به سازمان‌هایی که می‌خواهند دوره های آموزشی را به صورت اختصاصی برای کارکنان و کارشناسان خود برگزار کنند، این امکان را فراهم آورده است تا دوره های آموزشی در محل لایتک یا در محل سازمان به صورت اختصاصی برگزار شود.
خدمات آموزش سازمانی لایتک عبارتند از:

لازم به ذکر است که امکان ارائه کلیه خدمات آموزش حضوری و غیر حضوری به کلیه کارکنان و حتی خانوادهای تحت پوشش آنها نیز با در نظرگرفتن تخفیف‌ها و تسهیلات لازم وجود دارد که در حال حاضر برخی از سازمان‌ها و شرکت‌ها از این تسهیلات و امکانات بهره می‌برند.
برقراری تماس جهت هماهنگی برگزاری دوره های سازمانی: ۰۲۱۶۶۰۳۵۱۲۵ – ۰۲۱۶۶۰۸۶۰۱۹ – ۰۲۱۶۶۰۱۳۶۴۷ – ۰۲۱۶۶۰۱۳۴۵۵

فهرست دپارتمان های آموزش تخصصي

لیست دوره های آموزشی قابل ارائه: سطح یک- دوره های Beginner سطح دو- دوره های Intermediate سطح سه- Advanced

لیست کامل دوره های لایتک

دوره هاي لينوکس براساس استانداردهاي LPI سایر دوره های مرتبط با لینوکس دوره های برنامه نويسي جاوا دوره های مربوط به برنامه تجربه پروژه جاوا (Java Project Experience Program – P.E.P ) دوره های مربوط به برنامه تجربه پروژه وب (WEB Project Experience Program – P.E.P ) سایر دوره های برنامه نویسی و توسعه وب مجازي سازي و رايانش ابري دوره های عمومی امنیت و نفوذ دوره هاي مديريت امنيت اطلاعات: دوره هاي مربوط به زيرساخت شبکه: دوره های مهندسي شبکه و سیسکو اوراکل و پايگاه داده برنامه نويسي و کاربردهاي موبايل مراکز داده مديريت فناوري اطلاعات مدیریت پروژه فناوری اطلاعات برنامه نویسی
نام کاربری یا کلمه ورود اشتباه است
ثبت نام انجام نشد
باشگاه ۲۵۸۲۹ عضوی لایتک
ثبت نام
ورود به صفحه شخصی
بازیابی گذرواژه
تلفن: ۰۲۱۶۶۰۱۳۶۴۷ - ۰۲۱۶۶۰۱۳۴۵۵ - ۰۲۱۶۶۰۳۵۱۲۵ - ۰۲۱۶۶۰۸۶۰۱۹
فکس: ۰۲۱۸۹۷۸۳۷۵۶
ایمیل: info@laitec.ir , edu@laitec.ir
استفاده از مطالب سايت لایتک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.
کلیه حقوق این سایت متعلق به آزمایشگاه یادگیری فناوری اطلاعات (لایتک) است.
laitec.ir
Copyright © 2002-2021